شهرآموز(مدرسه تابستانه)

شهرآموز(مدرسه تابستانه)


شهرآموز(مدرسه تابستانه)

تا سه شنبه 22 تیرماه تمدید شد

اداره شهر دوستدار کودک شهرداری یزد با همکاری مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار می‌کند:

نخستین مدرسه تابستانه شهروندی نوجوانان یزد با محوریت مفاهیم و مهارت‌های شهروندی

شهرآموز، نام مدرسه‌ای است که قصد دارد تابستانی متفاوت و شاد برای نوجوانان یزد رقم بزند و آن‌ها را با داشته‌ها و زیبایی‌های شهرشان، یزد آشنا کند و فرصت‌های لذت بردن از شهر به عنوان محل مشترک زیست جمعی همه ما را به آن‌ها نشان دهد.

ما در شهرآموز با روش‌هایی متفاوت و گاهی هیجان‌انگیز تلاش خواهیم کرد تا نوجوانان را از مفاهیم و مهارت‌های شهروندی برای زندگی مؤثر در شهرهای آینده آگاه کنیم و در حد امکان لحظه‌هایی به‌یادماندنی و جذاب برایشان به یادگار بگذاریم.

بازی‌های گروهی، شهرگردی، بازدید از مکان‌های دیدنی شهر، تئاتر، گفتگوی گروهی، تماشای فیلم و کلیپ، اندیشه‌ورزی و ایده‌پردازی بخشی از برنامه‌هایی هستند که ما در دوره دو ماهه مدرسه تابستانه شهری برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا با همراهی شما اجرا کنیم.

پیش‌بینی ما این است که حضور در این مدرسه، باعث تقویت مهارت‌های اجتماعی نوجوانان برای حضور بهتر و نقش‌آفرینی مؤثرتر در جامعه خواهد شد. مهارت‌هایی مانند گفتگو و سخنوری، سواد رسانه، تفکر منسجم و منتقدانه، همکاری و ارتباطات مؤثر، خلاقیت و... .

 

زمان برگزاری

شهرآموز از ۱۹ تیر آغاز می‌شود و تا ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت و ۳ روز در هفته از ساعت ۱۷ تا ۲۰ میزبان نوجوانان خواهد بود. مخاطب شهرآموز نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ سال ساکن شهر یزد هستند.

توجه: این دوره به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد؛ البته که شما هم باید ما را در رعایت هرچه‌بهتر این پروتکل‌ها یاری کنید.

 

ثبت نام

برای آگاهی از نحوه ثبت نام و اطلاعات بیشتر درباره مدرسه تابستانه شهروندی یزد از صفحه اینستاگرامی شهرآموز یزد به نشانی @shahramooz.yazd بازدید کنید و اگر درباره جزئیات برنامه سوالی داشتید، با شماره ۰۹۳۰۰۸۵۹۶۳۲ در واتساپ ارتباط برقرار کنید.

توجه: با توجه به اینکه ظرفیت دوره محدود است، اولویت با نوجوانانی است که زودتر فرایند ثبت نام را به انجام برسانند.

 

برای آگاهی از سرفصل‌های دوره فایل زیر را دانلود کنید.

(فایل پی‌دی‌اف مدرسه تابستانه)