نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور دکتر جمال‌الدین عزیزی شهردار محترم یزد در محل مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری

حضور دکتر جمال‌الدین عزیزی شهردار محترم یزد در محل مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری


حضور دکتر جمال‌الدین عزیزی شهردار محترم یزد در محل مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری

 

دکتر جمال‌الدین عزیزی شهردار یزد به همراه مهندس حمیدرضا قمی رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای محترم اسلامی شهر یزد، در جلسه‌ای‌ که صبح روز یکشنبه 98/04/02 در محل مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری تشکیل شد، حضور یافت.

در ابتدا مهندس جعفر امین‌مقدم مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری ضمن تشریح تفکری که در شورای اسلامی شهر منجر به ایجاد مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری شد و ابراز امیدواری برای ایجاد یک ساختار مشارکت‌جو و کاملاً علمی برای رفع معضلات شهری که بتواند الگویی برای مدیریت شهری در کشور باشد به ارائه گزیده‌ای از فعالیت‌های مرکز در طول یکسال، برنامه‌های در دست اقدام و فعالیت‌های آتی این مجموعه که در راستای اهداف و وظایف مصوب و مورد انتظار می باشد پرداخت.

مهندس حمیدرضا قمی در خصوص نحوه شکل‌گیری و تصویب مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری در شورای اسلامی شهر و نگاه خاص شورا برای برخورد منطقی و علمی با معضلات شهری و نیز لزوم پرداختن به پیاده‌سازی و بومی‌سازی تکنولوژی‌های نو در خدمات‌رسانی به شهروندان و افزایش مطلوبیت فضای شهری مطالبی عنوان داشته و ضمن تشریح برخی همکاری‌های کمیسیون شهر هوشمند و مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری بر وجود ساختاری برای پیگیری جدی و مستمر هوشمندسازی در فرآیندهای مدیریت شهری تاکید نمود.

در ادامه، مشاورین و مجریان پروژه‌ها و طرح‌هایی با موضوعات پیوست شهر میراث جهانی یزد به شبکه شهرهای یادگیرنده و خلاق، و ایجاد رصدخانه علمی و فناوری نیز برای تشریح و تبیین پروژه‌های مذکور، در این جلسه حضور داشتند.

در پایان دکتر جمال‌الدین عزیزی ضمن قدردانی از مدیر و کارشناسان این مرکز از مجموعه مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهری بازدید نمود.

 

                                                                                روابط عمومی مرکز خلاقیـت و فناوری‌های نویـن شهری